• Išpardavimas!
  • −30%

L&L Skin – HONO Krūtinės ir kūno masažuoklis

199,99 €
139,99 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais
Kiekis

Japonų kompanija „L&L skin“ pristato aukščiausios kokybės krūtinės ir kūno masažuoklį – HONO.

Krūtinės ir kūno masažuoklis – HONO. Šis prietaisas idealiai tinka kūno formavimui, ypač aplink krūtinę, pilvą, juosmenį, klubus ir sėdmenis.
Naudodami naujausias odos priežiūros technologijas, kurias teikia prietaisas HONO, atpalaiduosite masažuojamus raumenis, patempsite ir stangrinsite savo kūno odą.

HONO idealiai tinka kūno formavimui, ypač aplink krūtinę, pilvą, juosmenį, klubus ir sėdmenis. Šis prietaisas padeda Jūsų kūno odai išlaikyti jaunatviškas savybes.
Jį naudojant kasdien bent po 10 minučių odos tonusas gerėja, normalizuojasi vandens balansas, mažėja ar visai dingsta spuogai.
Naudojant šį prietaisą ir stimuliuojant odą aktyviai gaminasi kolagenas, didinamas raumenų tonusas ir greitinamas natūralus odos atsinaujinimas.
Prietaisas padeda naudojamai kosmetikai lengviau prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius ir padidina jos efektyvumą.

HONO yra specialiai sukurtas namų grožio ritualams, tad pailsėkite ir pasilepinkite namuose taip kaip lepinate savo kūną SPA grožio salone!


PRODUKTO DETALĖS

HONO idealiai tinka kūno formavimui, ypač krūtinės, pilvo, juosmens, klubų ir sėdmenų zonose.

Masažuoklio skleidžiamos mikro srovės skatina teigiamus odos pokyčius - patempia ir stangrina odą bei padeda atsistatyti natūraliam odos elastingumui!

Masažuoklyje yra 24 masažo galvutės, kurios idealiai priglunda prie Jūsų kūno. Masažo metu galvučių pagalba stimuliuojama odos kraujotaka, gerinama odos medžiagų apykaita, skatinamas odos atsinaujinimas!

HONO yra specialiai sukurtas namų grožio procedūroms.

hono