• -200,00 €

Karštos žirklės JAGUAR TCC THE CARECUT® TCC Thermo Care Cut 84700

1 699,00 €
1 499,00 € Sutaupote 200,00 €
Su mokesčiais

Karštos žirklės JAGUAR TCC THE CARECUT®

Kiekis

Remiantis už išbandyta ir patikrinta TC Thermocut idėja, JAGUAR sukūrė revoliucinę technologiją kartu su Trail-Blazing paslaugų koncepcija salone: ​​TCC CARECUT.

 

Naujas TCC THE CARECUT dizainas yra ne tik elegantiškas, bet taip pat ir itin patogus. Šios naujos žirklės yra nuostabios tuo, kad jos tinka visoms kirpimo technikoms ir gali buti naudojamos be ypatingo mokymo. Žirklės ergonomiškai subalansuotos, todėl kerpant nejausite įtampos. Jos taip pat turi aukštos kokybės ašmenis bei lengvą karštį, kuris reguliuojamas automatiškai, užtikrindamas ilgalaikį plauko žvynelio uždarymą. 

 

Kerpant šiomis žirklėmis yra palaikomas plauku drėgmės lygis ir ypač plauko žievėje, plaukas neišsausinamas, todėl aplinkos veiksniai negali taip lengvai pažeisti plaukų struktūros. Taip pat kirpimas tinka dažytiems ar chemiškai šukuotiems plaukams.

 

TCC panaikina ilgų plaukų pagrindinę problemą, taigi plaukai toliau nesausėja ir nesišakoja. Plaukų galiukų uždarymas ilgam laikui užkerta kelią plaukų plonėjimui, o slinkimas sumažėja. Plaukų galiukai tampa švelnūs ir stiprūs.

Plauku uždarymas mažina trapumą ir plaukų lūžinejimą. Plaukai augs greičiau ir bus sveikesni. Klientas jaus tą šviežų, ką tik iš salono, jausmą dar keletą savaičių.

 

Šios žirklės tinka visiems kirpimams, nuo galiukų trumpinimo iki modelinių slystančių kirpimų. Tai profesionalios žirklės, tinkančios visiems kirpimo būdams, kurias lengva naudoti, kaip ir bet kurias kitas žirkles.

 

Komplektacija:
Maitinimo ir valdymo blokas su kabeliu

Temperatūros reguliuotojas nuo 100°C iki 140°C ploniems plaukams, normaliems plaukams ir storiems plaukams.

Silikoninis termokilimėlis

Raktas reguliavimui, aliejus

 

Garantija 12 mėn.

 

Gamintojas: Vokietija, Jaguar

 

https://www.youtube.com/watch?v=E7hWGveimiI

 

https://www.youtube.com/watch?v=SFoH6eVoX1o

 

 

 

TCC 84700

Jums taip pat gali patikti